Doświadczenie

Firma BioTECHNOLOGIA istnieje od 2014 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu i wdrażaniu środków chemicznych do mycia i dezynfekcji w zakładach przetwórstwa spożywczego. Zapewniamy najwyższy standard higieniczny i bezpieczeństwo produktu gotowego. Ponad 10-letnie doświadczenie w branży chemicznej owocuje skutecznymi rozwiązaniami na każdym etapie Państwa produkcji.

Nasze profesjonalne podejście pozwala nam zdobywać kolejne referencje. Nieustannie podlegamy ocenom i nieustannie powiększamy grono zadowolonych klientów.

Jakość          

W naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości, wyselekcjonowane środki chemiczne produkowane przez firmy z Niemiec, Francji i Polski.  Zapewniamy także rozwiązania techniczne usprawniające wszystkie zabiegi sanitarne w Państwa zakładach.

Relacje i Współpraca

Ciągłość działania Państwa biznesu zależy także od naszych kompetencji, dlatego ogromną wagę przywiązujemy do budowania zaufania i pozytywnych relacji.

Lokalizacja naszej firmy w centralnej Polsce oraz elastyczność w działaniu pozwalają nam na szybką realizację zamówień.

Kreatywność

Stale rozwijamy się, aby dostarczać unikalne i nowoczesne rozwiązania na miarę nadchodzących wyzwań. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Nasze innowacyjne rozwiązania sprostają najtrudniejszym zadaniom w usprawnieniu i zoptymalizowaniu procesu mycia i dezynfekcji w każdej gałęzi przemysłu spożywczego.